LVBET Kod Promocji Grudzień 2021: **BEST20**

Rate this post

Co daje w LVBET Kod Promocji? Nie będziemy owijać w bawełnę: ekskluzywne bonusy! Pamiętaj, że nasz kod promocji obowiązuje przez cały   rok.

Zweryfikowana
BEST20
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Bonus na start - nawet 1500 złotych
 • Darmowy zakład - 20 złotych
 • Promocja dla kibiców - 50 złotych
Wygasa w dniu: 31-12-2021
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

LVBET Kod Promocji

Produkt LVbetBonus i oferty 2020Lvbet kod promocyjny
Bonus na start nawet 1500 złotych BEST20
Darmowy zakład 20 złotych BEST20
Promocja dla kibiców 50 złotych BEST20

Top 3 LVBET Oferty 

 • Bonus na start – nawet 1500 złotych
 • Darmowy zakład – 20 złotych
 • Promocja dla kibiców – 50 złotych

W jaki sposób wykorzystać w LVBET Kod Promocji?

Czym tak właściwie jest kod promocji? LVBET przeznaczył go dla swoich nowych klientów. Kod możesz użyć podczas rejestracji. W zakładach bukmacherskich LVBET jako nowy klient możesz liczyć na atrakcyjne promocje i bonusy – w pakiecie powitalnym znalazło się aż 1570 złotych, a kolejne promocje czekają na Ciebie w trakcie dalszej gry.

Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym i zgarnij od LVBET bonus na start. Jak to zrobić, opisaliśmy poniżej.

Rejestracja w LVBET

Rejestracja w zakładach bukmacherskich LVBET nie jest czynnością skomplikowaną, ani też czasochłonną. Bukmacher udostępnił przejrzysty formularz rejestracyjny (co zresztą jest na porządku dziennym w tej branży).

Proces tworzenia nowego konta gracza został nazwany przez LVBET szybką rejestracją, a to dlatego, że całość nie powinna zająć więcej czasu niż spalenie jednego papierosa. No dobra, jeśli nie palisz – to napiszemy wprost, 3-4 minuty – to maksymalny czas, jaki należy przygotować, aby otworzyć konto w LVBET.

W ramach formularza rejestracyjnego bukmacher wymaga od Ciebie podanie kolejno: imienia, nazwiska, numeru PESEL, adresu e-mail, loginu do konta, hasła, numeru telefonu. Na samym końcu ujrzysz też rubrykę oznaczoną, jako “LVBET kod promocji”.

Pamiętaj, aby wszystkie podane przez Ciebie dane były zgodne ze stanem faktycznym. Ze względu na ustawę hazardową, jeżeli podasz fałszywe informacje, to bukmacher zobligowany jest zablokować Twoje konto, a także uniemożliwić wypłatę wygranych! 

Jeżeli już zakończyłeś wypełnianie formularza, to całość sfinalizujesz potwierdzeniem adresu e-mail. Na swoją skrzynkę otrzymasz wiadomość aktywacyjną, klikasz w link i od tej pory możesz stawiać zakłady. Oczywiście nie wypłacisz wygranych. Te dostępne są jedynie dla graczy, którzy zweryfikowali tożsamość. Możesz tego dokonać od razu po rejestracji albo w późniejszym czasie. Całość też nie jest jakoś wielce skomplikowana – wystarczy przesłać bukmacherowi LVBET czytelne skany dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

Promocje w LVBET

Na wstępie artykułu napisaliśmy, jakie promocje LVBET przygotował dla nowych klientów. Ale to nie wszystko. Bonusy przysługują też obecnym graczom – w tym także Tobie, jeżeli rozpoczniesz obstawianie zakładów w LVBET. Aktualna oferta promocji prezentuje się następująco:

 • Bonus na start: do 1500 złotych
 • Darmowy zakład: 20 złotych
 • Promocja dla kibiców: 50 złotych
 • Multi Kozak
 • Gruby Kupon
 • Bezpieczny Kupon 5+

Zasady promocji i warunki obrotu

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami promocji oraz obrotu, czyli po prostu znajdziesz tutaj wszystko, to co musisz wiedzieć o bonusach LVBET.

Bonus na start: do 1500 złotych

W LVBET bonus na start to nawet 1500 złotych. Oferta “na start”, a więc przeznaczona dla nowych klientów tych zakładów bukmacherskich. Otrzymanie całości kwoty uwarunkowane jest dokonaniem dwóch depozytów. I tak oto, za pierwszym razem możesz zgarnąć tysiaka, za drugim pięć stówek.

Bonus do 1000 złotych od pierwszego depozytu:

 • Zarejestruj się w LVBET (kod promocji znajdziesz na wstępie artykułu)
 • Dokonaj depozytu min. 100 złotych
 • Po wpłacie otrzymasz 1% swojego depozytu – na zakład z mnożnikiem kursu x100[

Brzmi skomplikowanie? ic trudnego. Bonus 1% musisz aktywować w ciągu 30 dni od rejestracji. Wykorzystasz go na kupon  z mnożnikiem x100, co w praktyce oznaczać będzie nawet dodatkowe 1000 złotych (jeżeli wpłacisz właśnie tysiaka, jako pierwszy depozyt). Pamiętaj, że kupon z mnożnikiem musi zawierać minimum 3 zdarzenia, a jego kurs łączny nie może być niższy niż 2.50 (kurs na każde zdarzenie min 1.25).

Wygrana kasa z takiego kuponu trafi na saldo bonusowe i będzie objęta warunkami obrotu, a więc zanim ją wypłacisz musisz dokonać obrotu:

 • 4x bonus
 • kupony SOLO i AKO
 • kurs łączny min. 2.00 (każda sekcja min. 1.5)

Cieszy, że bukmacher nie określa wymaganego czasu na dokonanie obrotu bonusem. Możesz to zrobić w ciągu tygodnia, miesiąca, czy nawet roku.

Bonus do 500 złotych od drugiego depozytu:

 • Dokonaj swojego drugiego depozytu 
 • Jego minimalna kwota to 50 złotych
 • Otrzymujesz 1% wpłaty na zakład z mnożnikiem kursu x50

Dalej zasady są już podobne – co w przypadku pierwszego bonusu. Musisz obstawić mnożnikiem kupon, według wymagań LVBET, a jeżeli szczęście uśmiechnie się do Ciebie, to wymagany obrót to 3-krotność bonusu na warunkach identycznych, jak w przypadku pierwszego bonusu.

Darmowy zakład: 20 złotych

Jako klient LVBET możesz liczyć co tydzień na bonus 20 złotych! Dotyczy on zakładów wirtualnych, bo właśnie za obstawianie nich możesz otrzymać kasę, którą również będziesz mógł wykorzystać na dalsze betowanie virtuali. 

Co trzeba zrobić? Obstaw w każdym tygodniu sporty wirtualne za minimum 100 złotych (kurs min. 1.50), a bukmacher dopisze do Twojego konta darmowy zakład 20 złotych. Promocja odnawia się co tydzień! 

Na wykorzystanie każdego bonusu masz 30 dni, także tyle czasu otrzymujesz na obrót bonusem. Wymagany obrót w celu wypłaty to 5x bonus. LVBET nie określa minimalnych kursów czy liczby zdarzeń, potrzebnych do dokonania obrotu.

Promocja dla kibiców: 50 złotych

Czy pamiętasz, że w LVBET kod promocji może ułatwić Ci drogę do otrzymania ekskluzywnych bukmacherskich ofert? Jeśli tak, to przechodzimy do przedstawienia kolejnych promocji. 

LVBET jest sponsorem kilku cenionych klubów w Polsce. W nawiązaniu do tego, bukmacher proponuje bonus w wysokości 50 złotych dla kibiców tych ekip, którzy posiadają karnety na mecze. I tak oto w promocji objęci są kibice następujących drużyn: Widzew Łódź, Wisła Płock, Arka Gdynia, Zagłębie Sosnowiec, Stal Mielec, Wisła Kraków.

Jeżeli posiadasz karnet sezonowy, to skontaktuj się z bukmacherem pod adresem [email protected], a w mailu załącz skan lub zdjęcie karnetu. W ciągu 23-48h na Twoim koncie zobaczysz bonusowe 50 złotych!

Multi Kozak

Bukmacherzy, zwłaszcza na polskim rynku zakładów wzajemnych zwykli nagradzać graczy, wysyłających kupony akumulowane. Podobnie sprawa ma się w przypadku LVBET. Bonus w postaci podwyższenia wygranych obowiązuje już dla kuponów z 4 zakładami. Ważne, by kupon miał stawkę 10 złotych lub wyższą oraz kurs łączny nie mniejszy niż 3.00. To, w jaki sposób bukmacher LVBET powiększa wygrane odczytasz na poniższej tabeli.

Liczba zakładów na kuponie akumulowanymProcentowe podwyższenie wygranej
47,5%
510%
615%
720%
8 lub więcej25%

Kto wie, może zechcesz spróbować szczęścia i zostać Multi Kozakiem?

Gruby Kupon

LVBET przygotował także propozycję Grubego Kuponu. Jest to oferta najpopularniejszych zdarzeń ze strony bukmachera. Jeżeli na nią zagrasz, to podwyższysz swoje wygrane nawet o 20%. 

Bezpieczny Kupon 5+

Zakłady bez ryzyka są spoko, co nie? Możesz zawsze bardziej zaryzykować, wiedząc, że bukmacher odda kasę w przypadku niepowodzenia. W LVBET bonus, w postaci zwrotu możesz otrzymać nawet co tydzień.

Jeżeli wyślesz kupon z min. 5 meczami, a jego stawka to min. 20 złotych i kurs min. 3.00 to bukmacher ubezpieczy w każdym tygodniu, każdy taki pierwszy zakład. Pieniądze otrzymasz na saldo bonusowe i będą one objęte określonymi przez bukmachera warunkami obrotu.

FAQ

Gdzie wprowadzić w LVBET Kod Promocji?

Kod promocyjny LVBET podajesz podczas rejestracji. W formularzu bez trudu rzuci Ci się w oczy stosowne okienko, do wpisania kodu.

Czy kod promocyjny jest obowiązkowy?

Podanie kodu nie jest obowiązkowe. Zalecamy jednak jego użycie, no chyba, że nie chcesz ekskluzywnych ofert i bonusów?

Czy w LVBET dostępne są zakłady na żywo?

Tak. Bukmacher przyjmuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Szerzej o nich napisaliśmy w naszym artykule.

Ile mogę otrzymać maksymalnie bonusu?

Wszystko zależy od tego, za ile doładujesz konto. Bonus powitalny to maksymalnie 1500 złotych + 50 złotych bonusu dla kibiców oraz 20 złotych co tydzień, jako bonus na sporty wirtualne.

LVBET ma licencję?

Jasne. LVBET to legalny bukmacher i posiada wszystkie, wymagane uprawnienia, by przyjmować zakłady online, a także stacjonarne na terenie Polski.

Co oferuje LVBET?

Co znajduje się w ofercie LVBET? Jak wiele sportów można obstawiać oraz, czy bukmacher posiada transmisje wideo oraz inne udogodnienia, jak cash out i aplikacja mobilna? Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Zakłady sportowe

Zakłady sportowe zaliczają się do najchętniej obstawianych w Polsce. W LVBET znajdziesz około 35 różnych dyscyplin sportowych. Prym wiodą piłka nożna, koszykówka, hokej, tenis, siatkówka oraz piłka ręczna. Spoglądając na listę sportów, łatwo zauważyć, że dostępne są tutaj nie tylko popularne dyscypliny, ale także te mniej oglądane przez kibiców, jak chociażby zapasy oraz krykiet.

Zakłady na żywo i transmisje LVBET

Wszystkie dyscypliny sportowe dostępne w LVBET są do obstawiania przedmeczowo, a także na żywo. Bukmacher pozwala także zagrać na żywo na esport. 

LVBET nie zdecydował się jeszcze wprowadzić do swojej oferty transmisji wideo. Choć wróbelki ćwierkają, że coś jest na rzeczy. Ile w tym prawdy, ciężko spekulować, bowiem żaden, oficjalny komunikat od bukmachera nie wyszedł. No cóż, pozostaje czekać. Póki co musimy zadowolić się match trackerem, czyli graficzną wizualizacją spotkań na żywo oraz wynikami live.

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne, czyli tak naprawdę realne dyscypliny ale w cyber ujęciu. Tutaj za wyniki odpowiadają skomplikowane algorytmy i czynnik losowości. Ty możesz spróbować wszystko przewidzieć, bawiąc się o dowolnej porze dnia i nocy.

W LVBET sporty wirtualne to: piłka nożna, tenis, wyścigi konne, wyścigi zaprzęgów, wyścigi chartów, żużel, kolarstwo torowe.

Urozmaiceniem sportów wirtualnych jest bonus, który możesz otrzymać co tydzień – właśnie na tę formę rozrywki. Zarejestruj się i wykorzystaj w LVBET kod promocji i wejdź do gry o bonus, który opisaliśmy na wstępie artykułu.

Esport

Sporty wirtualne w LVBET? Jak najbardziej. Bukmacher zatroszczył się także o fanów sportów elektronicznych, czyli po prostu rywalizacji realnych zawodników w grach komputerowych. Obstawisz tu najpopularniejsze dyscypliny: CS: GO, LoL, Overwatch, StarCraft itp. Dostępne są zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. 

LVBET Fame MMA

Fame MMA, to organizacja, która została założona stosunkowo niedawno, bo w 2018 roku. W tym czasie jednak zdołała zdobyć olbrzymią popularność. Tym samym Fame MMA z rozmachem wdarło się na polską scenę mieszanych sztuk walki, gdzie do tej pory prawdziwym hegemonem z krwi i kości było KSW. Teraz jednak Konfrontacja Sztuk Walki ma prawdziwego oponenta w postaci Fame MMA.

Czym jest nowa organizacja na scenie mieszanych sztuk walki? Fame MMA to walki celebrytów, youtuberów, osób niekoniecznie powiązanych ze sportem, choć i tacy się zdarzają. Statystyki wyraźnie pokazują, że Fame MMA jest bardzo popularne. Gaże zawodników już przebiły KSW, a streamy (tak, póki co transmitowane są walki) oglądają miliony użytkowników! 

Najpopularniejsi zawodnicy Fame MMA to bez wątpienia:

 • Marcin “El Testosteron” Najman, 
 • Marcin “Rafonix” Krasucki, 
 • Marek “Lord Kruszwil” Kruszel,
 • Piotr “Bonus BGC” Witczak,
 • Adrian “Polak” Polański,
 • Marta “Linkimaster” Linkiewicz.

Co ciekawe, LVBET Fame MMA posiada w swojej ofercie i jest to jedyny bukmacher, który legalnie przyjmuje zakłady na walki celebrytów. 

Jak obstawiać w LVBET Fame MMA?

Obstawianie Fame MMA nie różni się niczym od tradycyjnych organizacji mieszanych sztuk walki. Możesz postawić tutaj na konkretnych zwycięzców walk, czy to, jak dana walka się zakończy i tym podobne zakłady. Fame MMA u bukmachera LVBET stoi na wysokiej pozycji. Za każdym razem, kiedy zbliża się gala, bukmacher przygotowuje oferty bonusowe, jak na przykład freebety, czy zakłady bez ryzyka. Wszystko we współpracy z największą, freakową organizacją w Polsce.

Choć Fame MMA przez niektórych fanów “profesjonalnych” mieszanych sztuk walki jest znienawidzone, to jednego nie można mu odmówić. To olbrzymi sukces. Sukces, który zainteresował miliony Polaków, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie granica możliwości.

Czy na Fame MMA opłaca się robić zakłady?

Oczywiście, że tak. w LVBET Fame MMA zakłady potrafią przynieść jeszcze większe zyski, niż tradycyjne organizacje. Bukmacher często ma kłopoty, jakie kursy wystawić i wydają się one nieraz zawyżone. Wszystko przez to, że tak naprawdę ciężko ocenić realnie umiejętności osób, które ze sportem do tej pory nie miały za wiele wspólnego. 

Jak obejrzeć Fame MMA?

Tak, jak wspomnieliśmy Fame MMA transmitowane jest głównie w internecie i to tutaj bije olbrzymie rekordy popularności. Każdorazowo liczba użytkowników, oglądająca stream na żywo liczona jest w milionach, a w dziesiątkach milionów liczone są przychody samej organizacji Fame MMA.

Streamy są płatne i oglądać można je na oficjalnej stronie federacji. W kuluarach spekuluje się, że póki co żadna stacja nie zdecydowała się na wykupienie praw do Fame MMA, gdyż te, ze względu na olbrzymią popularność federacji, zdobytą w krótkim czasie, są po prostu za drogie. Kto wie, może wkrótce się to zmieni.

Dobrym przykładem mogą być celebryci. Z początku, większość z nich odmówiło uczestnictwa na Fame MMA. Kilku z nich, kuszonych gigantycznymi promocjami, zmieniło jednak zdanie. Nie bez powodu mówi się, że na Fame MMA gale zawodników liczone są w milionach złotych. To też stało się głównym konfliktem na linii Fame MMA, a profesjonalne organizacje, gdyż celebryta w jednej walce może zarobić tyle, co profesjonalista, prezentujący zdecydowanie wyższy poziom – przez całą swoją karierę. Czy tak powinno rzeczywiście być? Nie nam to oceniać, jednak jedno jest niepodważalne – MMA coraz bardziej kieruje się w stronę show. Im więcej igrzysk, niż walki dla prawdziwych koneserów, tym większa popularność danej organizacji.

Metody płatności LVBET

Jakie są dostępne metody płatności w LVBET? Tę sekcję podzieliliśmy na wpłaty, jak i wypłaty.

Wpłaty

Minimalna wpłata w LVBET to 10 złotych. Wyjątkiem jest Paysafecard – 20 złotych oraz Skrill – 40 złotych. Wszystkie wpłaty realizowane są błyskawicznie, czyli środki od razu po przelaniu lądują na Twoim koncie gracza LVBET.

 • PAYMENTICON
 • BLIK
 • dotpay
 • Przelewy24
 • tpay.com
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Karty VISA, Mastercard (dotpay)

Pamiętaj, że w LVBET kod promocji pozwoli Ci na otrzymanie bonusów od swoich wpłat. Wpisz go podczas rejestracji!

Wypłaty

Wypłaty zlecisz tylko na osobisty rachunek bankowy. Aby wypłacać wygrane, musisz mieć zweryfikowane konto bankowe – jak to zrobić, przeczytaj na początku artykułu.

Obsługa klienta LVBET

Konsultanci LVBET dostępni są na czacie online codziennie – w godzinach od 9:00 do 22:00. Oprócz czatu, skontaktować się możesz również za pośrednictwem formularza kontaktowego. Tę metodę zalecamy jednak poza godzinami pracy czatu, gdyż ten zdecydowanie jest najszybszy, a czas oczekiwania na odpowiedź nie przekracza 1-2 minut.

LVBET na urządzenia mobilne

Co oferują zakłady bukmacherskie LVBET? Aplikacja bukmacherska oraz strona mobilna to platformy, które wspierają urządzenia mobilne.

Aplikacja LVBET

W LVBET aplikacja została wydana dla systemów Android oraz iOS. Appka jest przyjemna w “dotyku” oraz funkcjonalna. Do jej najważniejszych zalet należą:

 • zakłady przedmeczowe
 • zakłady na żywo
 • cash-out
 • wpłaty pieniędzy
 • wypłaty wygranych
 • spotykane promocje mobilne
 • w aplikacji kod promocyjny LVBET – działa!

Strona mobilna

Jeżeli nie masz Androida oraz iOS, to skorzystać możesz ze strony mobilnej. Odpalasz lvbet.pl w przeglądarce Twojego urządzenia, a resztą zajmie się bukmacher. Tutaj również swobodnie możesz stawiać zakłady na ulubione sporty, a także masz dostęp do większości czynności. 

Nasze opinie o LVBET

Jakie mamy o LVBET opinie? To bukmacher, który na rynku jest krócej, niż najwięksi giganci, ale już i tak zdołał nas trochę urzec. Oczywiście oprócz zalet, znajdujemy też kilka wad. Wady to przede wszystkim brak transmisji wideo, czy nieco skomplikowane warunki bonusu powitalnego. Zalety? Kursy bukmacherskie, aplikacja mobilna oraz szybkie płatności. 

Plusy

Minusy

Liczba i wysokość bonusów na startBrak transmisji wideo
Liczne promocje tymczasoweSkomplikowane warunki bonusu powitalnego
Kursy bukmacherskie

3 najlepsze alternatywy: LVBET vs inni bukmacherzy

STS

Grubo ponad 1000 złotych w pakiecie powitalnym brzmi kusząco, co nie? No tak! Do tego świetna appka mobilna i szeroka oferta zakładów. Gracze nieco jednak kręcą nosem na kursy bukmacherskie.

forBet

Bukmacher proponuje na start zamianę depozytu 100 złotych na 300 złotych. forBET angażuje się w wiele akcji marketingowych i także wiele ma promocji. Minus? Nieco mało rynków na niektóre rozgrywki.

Betclic

U bukmachera, w przeciwieństwie do LVBET znajdziesz transmisje wideo. Na start otrzymasz cashback do 500 złotych. Minusy? Mniej promocji, niż w LVBET, ale to może w każdej chwili ulec zmianie.