Fortuna Opinie Review

Rate this post

Jakie ma Fortuna opinie u graczy oraz u nas? Czy to dobry bukmacher, u którego warto rozpocząć przygodę z zakładami? 

Fortuna Opinie o liczbie zakładów i rynków

W naszym artykule sprawdzisz, co ciekawego przygotował bukmacher Fortuna oraz, jak wyglądają opinie graczy. Rozpoczynamy od tego, jaka jest w zakładach bukmacherskich Fortuna oferta sportów, a także jak liczne są rynki.

Pros / Cons
  • Bardzo dobre kursy bukmacherskie
  • Satysfakcjonująca liczba zakładów i dostępnych na nie rynków
  • Wysoki bonus powitalny dla nowych graczy
  • Brak appki na Windows Phone
  • Bukmacher nie wspiera zasileń Paysafecard
  • Słaba przejrzystość w opisie promocji i bonusów

Co obstawisz w Fortunie?

W Fortunie można stawiać zakłady na 30 różnych dyscyplin sportowych, autorską sekcję sportów wirtualnych, esport, a także zakłady specjalne – ze świata polityki, gwiazd, filmu itp.

Od razu po wejściu na stronę bukmachera da się dostrzec, które sporty wyglądają tutaj najlepiej. Bukmacher swoje priorytetowe oferty umieścił w sekcji “polecane”. Znajdziesz tam takie dyscypliny, jak: piłka nożna, tenis, hokej. To właśnie te trzy sporty wyglądają najbardziej obficie. Poza tym, sporo zakładów znajdziesz także na siatkówkę, piłkę ręczną, czy skoki narciarskie.

W zakładach na piłkę nożną bukmacher dotarł do kilkudziesięciu różnych krajów. Graczy cieszy to, że nie skupił się tylko na najważniejszych ligach oraz przede wszystkim na najwyższych klasach rozgrywkowych. Dostępne zakłady to chociażby także liga australijska, chilijska, 4. liga szkocka oraz 6. angielska.

Bardzo szerokie jest również spektrum zakładów na tenis ziemny. Turnieje WTA i ATP to oczywistość, taka, jak Wielkie Szlemy. Fortuna wystawia regularnie także oferty na różne Challengery, turnieje rangi ITF.

Dopełnieniem tego jest kilkanaście lig hokeja na lodzie. 3 liga szwedzka, łotewska, czy norweska? To możesz także obstawić w Fortunie.

Reasumując, bukmacher bardzo solidnie wygląda pod względem oferty zakładów. Nie chcemy zbytnio zasłodzić, ale trzeba to napisać – Fortuna ma jedną z najszerszych ofert na polskim rynku zakładów wzajemnych, jeśli pod uwagę weźmiemy najpopularniejsze dyscypliny.

Narzekać trochę mogą fani esportu i takie też są niekiedy o Fortuna opinie branży gamingowej. Oczywiście, dostępne jest tutaj betowanie najpopularniejszych gier (CS: GO, DoTa2, LoL), ale w przypadku innych pozycji nie jest już wcale tak kolorowo. 

Ile rynków oferuje Fortuna zakłady bukmacherskie?

Na najpopularniejsze wydarzenia Fortuna wystawia 200-300 różnych rynków. Im dalej w las, czyli mniej popularne mecze, rozgrywki, czy sporty, tym liczba rynków jest bardziej ograniczana. Dla przykładu 4. liga angielska ma około kilkunastu rynków.

Nasza ocena liczby zakładów i rynków u bukmachera Fortuna: 5/6

Kursy bukmacherskie oraz limity

Jak wyglądają Fortuna zakłady bukmacherskie pod względem kursów bukmacherskich oraz limitów?

Najpierw zajmiemy się kursami. Te wyglądają całkiem nieźle, a jak pod uwagę weźmiemy jeszcze Happy Hours, to trzeba powiedzieć, że wręcz bardzo dobrze. Happy Hours to promocja, dzięki której bukmacher dodaje do Twoich wygranych 14% w określonych godzinach, na określonych warunkach. Samych kursów nie można nazwać rewelacyjnymi, ale Fortuna trzyma poziom. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o topowe wydarzenia, czy polskie rozgrywki. Dla przykładu: Fortuna jest sponsorem 1. ligi piłkarskiej i właśnie na te mecze posiada najbardziej atrakcyjne kursy bukmacherskie.

Minimalna stawka zakładu w Fortunie to 2 złote. Minimalny depozyt to 1 zł, podobnie zresztą, jak wypłata. Poza tym, oprócz zablokowania wypłat dla niezweryfikowanych kont, nie odnotowaliśmy by Fortuna nakładała na graczy limity. 

Nasza ocena kursów i limitów w Fortunie: 6/6

Co dostaniesz na start? Fortuna bonus powitalny

Na co możesz liczyć jako nowy klient Fortuny? Bonus powitalny to aż 1120 złotych, który składa się z trzech części:

  • Bonus od depozytu: 1000 złotych
  • Zakład bez ryzyka: 100 złotych
  • Darmowy zakład: 20 złotych

I tak. Sama kwota bonusu – wysoka, choć niektóre warunki, bez przeczytania warunków promocji mogą okazać się dziwne dla początkujących graczy. Zatem wyjaśnijmy.

Bonus od depozytu jest tu oferowany w odwróconej formie. Kasy nie zgarniesz od razu, a dopiero wtedy, gdy dokonasz obrotu pierwszym depozytem. Wymagany obrót znajdziesz na stronie bukmachera, a po jego “zrobieniu” kasa jest w zupełności Twoja, co oznacza, że bukmacher nie nakłada kolejnych limitów.

Zakład bez ryzyka nie wymaga zbytniego tłumaczenia, bo działa jak wszędzie. Bukmacher zabezpiecza Twój pierwszy kupon. Przegrywasz i dostajesz kasę z powrotem. Proste? Proste!

Darmowy zakład to znów nieco komplikacji, ale nie ma też co przesadzać. Kasy na darmowy zakład – 20 złotych nie dostaniesz “do ręki”, a w postaci punktów Fortuna Klub Plus. 28 000 punktów, które zgarniesz możesz wymienić w Sklepie właśnie na darmowy zakład.

Reasumując, oferta powitalna jest niezwykle wysoka, ale dwa bonusy wymagają nieco głębszej analizy, by zrozumieć ich warunki działania.

Nasza ocena bonusu na start od Fortuny: 6/6

Fortuna Opinie

Fortuna oferta 

Co jeszcze ciekawego mają do zaoferowania graczom Fortuna zakłady bukmacherskie?

Wspomnieliśmy już o Fortuna Klub Plus. Trzeba przyznać, że Fortuna ma niezwykle dopracowany program partnerski. Bukmacher uruchomił go zresztą jako jeden z pierwszych. Punkty można zbierać w prosty sposób – za rejestrację oraz za każdy postawiony zakład. Każde dwa złote wydane na zakłady to 1 FKP. W Sklepie Gracza znajduje się wiele pozycji, które można kupić, jeżeli już uzbierasz stosowną liczbę punktów. Wśród nich bonusy, promocje, podwyższenia kursów. Gracze chwalą sobie ten sposób nagradzania najbardziej aktywnych z nich.

Fortuna opinie ma dobre także o Strefie Kibica, czy Strefie Typera, gdzie można poczytać analizy meczów, czy zapoznać się z typami graczy. Nie masz pomysłu na zakład, albo chcesz skonfrontować swoje typy? Teraz, dzięki tej platformie bukmachera możesz to zrobić.

Nasza ocena dodatkowych opcji w ofercie bukmachera Fortuna: 5/6

Transmisje wideo

Bukmacher Fortuna posiada w swojej ofercie transmisje wideo. Przekaz na żywo jest darmowy i obejmuje kilka najważniejszych dyscyplin, a także kilka niszowych sportów. Najwięcej transmisji? Oczywiście piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka i hokej. Zdarzają się też streamy z esportu. Fajnie, że transmisje dostępne są zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

Niektórzy gracze kręcą nosem, że nie ma transmisji z polskich lig, ale te ze względu na restrykcyjne prawa transmisyjne są po prostu wręcz niemożliwe do zdobycia. Są za to inne, topowe ligi piłkarskie.

Nasza ocena transmisji wideo w Fortunie: 4/6

Aplikacja bukmacherska

W Fortuna oferta aplikacji bukmacherskiej to wszystkie zakłady przedmeczowe, na żywo, transmisje (jak już wspomnieliśmy) oraz metody płatności. Appka jest przyjemną platformą, w której można zrobić wszystko, co do bukmacherki jest potrzebne. Jedyne, do czego można się doczepić to identyfikacja wizualna. Faktycznie, nad grafiką w swojej platformie mobilnej Fortuna mogłaby nieco bardziej popracować. Nie będziemy już się czepiali, że aplikacja Fortuny działa tylko na Androidzie i iOS, a na przykład na Windows Phone już nie – bo to standardowa polityka branży bukmacherskiej. Gracze z Windows Phone mają do dyspozycji nieco “uboższą” stronę mobilną. 

Nasza ocena aplikacji mobilnej Fortuna: 5/6

Fortuna Opinie

Podsumowanie: Fortuna opinie graczy vs nasza recenzja

Fortuna na polskim rynku jest już bardzo długo. Tylko Totolotek jest obecny tutaj dłużej. Zakłady bukmacherskie Fortuna rozwijają się jednak z każdym rokiem, nie stoją w miejscu, bo wiedzą, czym to grozi. Na dzisiaj o Fortunie można powiedzieć, że ma szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, choć doczepić można się do niektórej liczby rynków. Fortuna oferuje też wysokie kursy, świetny bonus powitalny (tu doczepimy się o to, że trzeba wczytać się w jego warunki). Transmisje wideo szału nie robią, ale jest przyzwoicie. Aplikacja bukmacherska została dopracowana nieźle pod względem funkcjonalności, czekamy na ulepszenie wizualne! Reasumując, Fortuna do dobry bukmacher, który zalicza się do czołówki na polskim rynku. Liczne zakłady, dobre kursy i świetny bonus są tym, co zachęca graczy do rozpoczęcia przygody właśnie u tego bukmachera.

Ogólna ocena bukmachera Fortuna: 5/6

>> Fortuna Kod Promocyjny 2020: 1120 zł na start! << >> Fortuna Kod Promocyjny 2020: 1120 zł na start! <<