LVBET Opinie Review

Rate this post

Ostatnio kilka zmian przeszedł polski, legalny bukmacher LVBET Opinie graczy są najlepszym wyznacznikiem, czy warto u niego stawiać zakłady. Zobacz je!

LVBET Opinie o zakładach i liczbie rynków

Jakie są opinie graczy o zakładach i liczbie rynków w LVBET. Uczciwie trzeba przyznać, że choć LVBET na rynku jest zdecydowanie krócej, niż potentaci branży bukmacherskiej, to zaskoczył dobrą ofertą. Niemniej liczymy na to, że bukmacher na tym nie poprzestanie i zaskoczy nas jeszcze bardziej. Przydałoby się poszerzenie niektórych sportów, czy liczby rynków. O tym jednak za chwilę.

Pros / Cons
  • Kwota bonusu powitalnego
  • Bardzo dobre kursy bukmacherskie na wydarzenia
  • Przejrzysta i funkcjonalna aplikacja mobilna
  • Nieco zawiłe warunki obrotu bonusu na start
  • Brak streamingu

Co można obstawiać w LVBET?

W ofercie LVBET znajduje się blisko 40 różnych dyscyplin sportowych. Do tego dochodzą świetnie wyglądające sporty wirtualne – obstawiać można na 7 wirtualnych dyscyplin, co jest zdecydowanie najbardziej szeroką ofertą na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Oczywiście LVBET nie pominął też sportów wirtualnych, które wyglądają tu nieco gorzej, niż na przykład w STS, ale bukmacher ma konkurencyjną ofertę do wielu innych, dużych bukmacherów, jak chociażby Fortuna.

Najpopularniejsze w LVBET są rzecz jasna zakłady sportowe. Piłka nożna, tenis i hokej na lodzie wiodą tutaj prym. Bukmacher przyzwyczaił też do częstych i dość regularnych promocji związanych z polskimi rozgrywkami. Mieliśmy tutaj chociażby zakłady bez podatku na PKO Ekstraklasę, a LVBET rozdaje też darmowe zakłady, czy inne oferty promocyjne. Warto więc na bieżąco śledzić jego ofertę.

Liczba rynków

Gracze chwalą sobie liczbę rynków dla najpopularniejszych rozgrywek. Te topowe mecze mają pod 300 rynków bukmacherskich, co w realiach polskiej bukmacherki jest wynikiem bardzo dobrym. Tak kolorowo nie wygląda to już w przypadku mniej popularnych dyscyplin w Polsce. Przykładem może tutaj być Super Bowl, na punkcie którego szaleje Ameryka i kilka innych Państw. U nas futbol amerykański nie jest aż tak popularny, ale niektórzy bukmacherzy postarali się bardziej niż LVBET, który ograniczył się tylko do podstawowych zakładów. Reasumując, gracze cenią sobie dostępne zakłady i rynki na najpopularniejsze sporty i rozgrywki. Nieco gorzej wyglądają o LVBET opinie jeżeli chodzi o mało popularne w Polsce wydarzenia. Tutaj aż takiego wyboru w zakładach po prostu nie mamy.

Nasza ocena liczby zakładów i rynków w LVBET: 5/6

Kursy bukmacherskie oraz limity

Kolejną rzeczą, na którą zwracają uwagę gracze są kursy bukmacherskie. Te w porównaniu do najpopularniejszych bukmacherów (Fortuna, STS) wyglądają w LVBET nieźle. Bukmachera można pochwalić zwłaszcza za niskie marże na polskie rozgrywki, jak chociażby PKO Ekstraklasa. Również w najnowszym hicie branży bukmacherskiej – sporcie elektronicznym, LVBET ma wysokie kursy. 

Ciekawie wyglądają też promocje, jak chociażby Multi Kozak. Jeżeli zagrasz określoną liczbę spotkań na jednym kuponie, na warunkach bukmachera to Twoja wygrana zostanie powiększona (a więc analogicznie również kursy).

Bukmacher określa limit minimalnego depozytu na 10 złotych. Na taką samą kwotę ustalona została minimalna wypłata wygranej. Oprócz tego, na każde nowo zarejestrowane konto nałożona jest blokada wypłat wygranych – dopóki gracz nie zweryfikuje się za pośrednictwem dowodu osobistego. 

Nasza ocena kursów bukmacherskich i limitów w LVBET: 5/6

Jak wygląda w LVBET bonus na start?

To teraz przejdźmy do tego, co jest jednym z ważniejszych priorytetów, na który zwracają uwagę gracze w poszukiwaniu odpowiedniego bukmachera, czyli pakiet powitalny. W LVBET bonus na start – od depozytu, a właściwie od pierwszych dwóch depozytów wynosi 1500 złotych. Za pierwszy depozyt możesz zgarnąć max. tysiaka, a za drugi pięć stów. Całość oparta jest na mnożnikach kursów, kasy nie otrzymasz wprost, a właśnie na kuponie z odpowiednio powiększoną wygraną. Jeżeli trafisz, to dostaniesz ją na saldo bonusowe i musisz wyrobić określony obrót.

Sam bonus jest wysoki, ba, jeden z wyższych w Polsce, ale niestety gracze mówią wprost. Warunki obrotu są skomplikowane dla początkujących w branży bukmacherskiej. Aby wszystko było przejrzyste, trzeba zagłębić się w regulamin, którego przeczytanie jeden raz może nie być wystarczające. Niemniej jednak, przy tak dużej kwocie warto poświęcić trochę czasu, bo bonus w LVBET jest rzeczywiście atrakcyjny.

Podczas rejestracji możesz podać kod promocyjny LVBET, który uprawni Cię także do innych bonusów. Zaliczają się do nich: darmowy zakład, 20 złotych na sporty wirtualne oraz 50 złotych dla kibiców piłkarskich. O wszystkich promocjach i kodzie promocji przeczytasz na naszej stronie.

Nasza ocena bonusu powitalnego w LVBET: 4/6

Co najbardziej podoba się graczom w LVBET?

Gracze chwalą sobie w LVBET szybkie płatności. Bukmacher realizuje wpłaty i wypłaty chociażby za pośrednictwem Rapid Pay. To autorski system, który obsługuje większość banków w Polsce. Za jego pośrednictwem gotówkę na swoim koncie gracza, czy rachunku bankowym możesz mieć już w kilka minut. Oczywiście jest mały minus – minimalna wpłata i wypłata to 10 złotych. Z drugiej strony należy jednak się zastanowić, czy ktoś wpłaca lub wypłaca na zakłady bukmacherskie mniej? No właśnie. 

Fajnie w LVBET wygląda też dział statystyk, gdzie możesz podglądnąć przeróżne statystyki z kilkunastu dyscyplin. Sprawdzisz tam też wyniki na żywo.

No i wreszcie cash-out. Wydaje się, że w LVBET funkcja ta jest dopracowana bardzo dobrze. Z opinii słychać, że LVBET proponuje jedne z wyższych na rynku kwot wykupu kuponów graczy.

Nasza ocena dodatkowych funkcjonalności od LVBET: 5/6

Transmisje wideo

Niestety, w LVBET transmisje wyglądają mocno krucho. Ograniczają się jedynie do esportu, za pomocą współpracy z platformą Twitch. Poza tym LVBET nie transmituje jak na razie realnych dyscyplin. Nie znajdziesz więc tutaj przekazu wideo z piłki nożnej, tenisa, czy koszykówki, który zawsze znacznie ułatwia obstawianie meczów na żywo.

Nasza ocena transmisji LVBET: 2/6

Aplikacja LVBET Opinie: przyjazna, czy nie?

W LVBET aplikacja, jak we wszystkich zakładach bukmacherskich “skrojona” została na Androida i iOS. Brakuje jej praktycznie tylko tego, o czym napomknęliśmy wyżej – transmisji wideo z dyscyplin sportowych. Poza tym appka umożliwia stawianie zakładów przedmeczowych, na żywo, wpłaty, wypłaty, skorzystanie z cash-out oraz wszystkich bonusów LVBET. Sama aplikacja jest przyjazna, co oznacza jej intuicyjność i ładne opakowanie graficzne. W kwestii aplikacji LVBET rzeczywiście dołożył dużych starań, mamy nadzieję, że wkrótce podobnie będziemy mogli wypowiedzieć się o transmisjach wideo.

Nasza ocena aplikacji LVBET: 5/6

Podsumowanie: LVBET opinie graczy vs nasza recenzja

LVBET na rynku jest od kilku lat i już zdołał sobie zaskarbić serca dużego grona graczy. Głównie ze względu na bardzo dobrą ofertę zakładów, rynki, a także kursy na najpopularniejsze sporty i rozgrywki. Esport w LVBET też wygląda dobrze.

Nosem kręcą nieco fani niszowych dyscyplin. LVBET warto pochwalić także za promocje. O ile oferta powitalna jest nieco skomplikowana, to kwota 1500 złotych robi wrażenie. Efekt wow powodują też promocje tymczasowe, które są udostępniane regularnie i na różne rodzaje zakładów i sportów. Minusy? To o czym już wspomnieliśmy – transmisje wideo. To zdecydowanie pięta achillesowa LVBET. Czas to zmienić, LVBECIE!

Ogólna ocena LVBET: 4/6

LVBET Kod Promocji 2020: **BEST20**