STS czy forBET czy LVBET: który z nich jest najlepszy?

Rate this post

Zastanawiasz się u którego legalnego bukmachera zacząć swoją przygodę? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy na porównanie STS czy forBET czy LVBET!

Szukamy najlepszego: STS czy forBET czy LVBET

Oceniany elementOcena STSOcena forBET Ocena LVBET

STS

forBET

LVbet
Bonus powitalny
Kursy bukmacherskie
Aplikacja mobilna
Zakłady na żywo i transmisje
Metody płatnośc
Obsługa klienta
Strona internetowa
Kod promocyjny STSMAX Uzyskaj kod promocyjny Forbet BEST20

Na sam początek zerknij na naszą tabelę, w której oceniliśmy w skali od 1 do 5 każdy porównany przez nas w STS, forBET oraz LVBET element. 

Jeśli Cię zainteresowaliśmy, wczytaj się dalej i poznaj uzasadnienia takich, a nie innych wyborów. Mamy nadzieję, że dzięki temu, wybór odpowiedniego dla Ciebie bukmachera okaże się łatwiejszy. Faktem jest, że wobec kilkunastu firm na polskim rynku hazardowym, coraz ciężej jest wybrać właściwego buka, najlepiej odpowiadającego Twoim potrzebom. Zatem pozostaje nam życzyć miłej lektury.

Bonus powitalny: STS wygrywa

No to czas rozpocząć uzasadnienie i poznać, który z bukmacherów jest najlepszy. STS czy forBET czy LVBET? Zaczynamy? No to czas, start!

  • STS bonus na start: 100% do 1200 złotych, darmowy zakład 25 złotych, zakład bez ryzyka 20 złotych
  • forBET bonus powitalny: 100% do 2000 złotych od trzech pierwszych depozytów
  • LVBET bonus na start: do 1500 złotych od dwóch pierwszych wpłat, 50 złotych dla kibiców

 

Bonus na start od STS

W naszym odczuciu, to w STS bonus na start wygląda najlepiej. Przede wszystkim są to trzy bonusy, co już jest dużym plusem. Każdy gracz może znaleźć coś dla siebie, idąc tokiem rozumowania, że jeden lubi kasę za depozyt, drugi darmowy zakład, a trzeci zakład bez ryzyka. W STS jest to wszystko. 

Zakłady bukmacherskie online STS stawiają też dość przejrzyste warunki obrotu. To wszystko sprawia, że nie mogliśmy postąpić inaczej, niż przyznać temu bukmacherowi najwyższej oceny w porównaniu z forBET oraz LVBET. W STS bonusem od depozytu musisz obrócić czterokrotnie po kursie kuponu min. 1.91. Na obrót masz 120 dni. Darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka wymagają trzykrotnego obrotu – również na kursie minimalnym 1.91.

forBET oferta powitalna

W forBET bonus na start jest jednym z najwyższych. 2000 złotych brzmi sympatycznie. Aż szkoda, że nie zostało to podparte żadnymi dodatkowymi promocjami. Na język nasuwa się pytanie, gdzie jest freebet? To wpłynęło na obniżenie naszej oceny. Drugim minusem jest niewątpliwie fakt, że otrzymanie 2000 złotych nie jest gwarantowane za dokonanie jednego depozytu. Aby zgarnąć pełną pulę, musisz wpłacić kasę trzy razy. Za pierwszy depozyt forBET daje bonus 100% do 1000 złotych. Drugi to 75% do 500 złotych, a trzeci 50% do 500 złotych. Bonusów nie dostaniesz też od razu po depozycie, a dopiero po jednokrotnym obróceniu wpłatą. Nieco przyjemniej wyglądają warunki obrotu: za każdym razem czterokrotność przyznanej kwoty na kursie łącznym min. 2.00 i na każdą sekcję w zakładach AKO min. 1.30. Na wykonanie obrotu jest 30 dni.

LVBET bonus powitalny

LVBET też ustąpił miejsca STS-owi w naszej ocenie bonusu na start. W LVBET bonus to 1500 złotych jako najwyższa kwota od depozytów oraz 50 złotych dla posiadaczy karnetów określonych drużyn.

Znowu można powiedzieć, że to bardzo wysoki bonus zaproponowany przez zakłady bukmacherskie online. Legalne zakłady LVBET postanowiły jednak nieco utrudnić warunki bonusowe. Po pierwsze 1500 złotych zostało podzielone na dwa depozyty (1000 zł za pierwszy i 500 zł za drugi). Po drugie kasy nie dostaniesz do ręki, a w ramach mnożników kursów. Mnożnik kursu (odpowiadający kwocie bonusu, jeśli wygrasz) możesz wykorzystać na zakłady zawierające minimum 3 zdarzenia, o kursie łącznym min. 2.50. Jeśli wygrasz, to kasę wypłacisz rzecz jasna po dokonaniu obrotu. Dla pierwszego bonusu obrót to 4x przyznana kwota na kursie min. 2.50, a dla drugiego 3x na takim samym minimalnym kursie.

Kursy bukmacherskie: forBET wygrywa

Jak prezentują się bukmacherzy STS, forBET oraz LVBET pod względem kursów bukmacherskich? Od razu przejdźmy do konkretów i ogłośmy werdykt. Naszym zdaniem najlepsze, średnie kursy bukmacherskie ma forBET!

Warto podkreślić tutaj dwie rzeczy. Od kursów bukmacherskich zależy rzecz jasna Twoja wygrana. Czym wyższy kurs, tym większy potencjalny zysk. Naszą analizę oparliśmy jednak na średnich kursach. Znaczy to tyle, że werdykt zwycięski dla forBET nie oznacza, że bukmacher ma lepsze kursy od STS i LVBET na wszystkie wydarzenia. Może okazać się wręcz przeciwnie. Niemniej jednak porównując wszystkie sporty, wyszło nam, że w forBET przeważnie obstawiać jest najkorzystniej. 

Na porównanych przez nas rynkach piłkarskich wyszło, że średnia marża bukmacherska forBET to około 4%. LVBET narzuca prowizję bliską 5%, a STS nieznacznie przekracza taką wartość. Na NBA marża forBET to około 5%, przy 6% LVBET i 7% STS. Bukmacher STS wypada za to nieco korzystniej chociażby w przypadku esportu.

Same kursy nie są też jedynym wyznacznikiem tego, gdzie warto obstawiać. Polecamy też zwrócić ofertę na aktualne promocje, zwiększające wygrane na kuponach wielokrotnych, czy kursy w Super Ofercie. Może okazać się, że w czwartek STS dzięki atrakcyjnym kursom w Ofercie Dnia odbije pozycję lidera forBET, albo i vice versa, że forBET jeszcze dołoży rywalom, czy gdzie dwóch się bije, tam skorzysta LVBET.

Zakłady bukmacherskie: STS wygrywa

Zakłady bukmacherskie online rywalizują nie tylko na bonusy powitalne, czy kursy bukmacherskie, ale przede wszystkim też na ofertę samych zakładów. Czyli mówiąc wprost na to, gdzie więcej możliwości rozrywki znajdą gracze. No to jak, STS czy forBET czy LVBET? Nie mamy wątpliwości. W tym zestawieniu wygrywa STS.

W zakładach bukmacherskich STS stawiać można na około 40 różnych dyscyplin sportowych, dochodzą do tego zakłady na esport, sporty wirtualne, polityka, rozrywka, a także Betgames, czyli unikalna propozycja na rynku bukmacherskim w Polsce, w postaci zakładów na gry karciane. Bukmacher STS przyzwyczaił też graczy do największej liczby rynków, która przekracza nawet 300 na najciekawsze zdarzenia piłkarskie.

W ofercie forBET znaleźć można około 30 sportów. Są też rzecz jasna zakłady specjalne na politykę, czy wydarzenia rozrywkowe, jak na przykład wręczenie Oscarów. Nieco słabiej w forBET wygląda obstawianie esportu, ale bukmachera pochwalić należy za niezłą dawkę virtuali. Najwięcej dostępnych rynków w forBET znaleźliśmy rzecz jasna na piłkę nożną. Ich liczba sięgała blisko 250.

LVBET pochwalić może się ofertą zakładów na blisko 40 sportów. Nieźle prezentują się też w LVBET rynki. Ich liczba na topowe wydarzenia zahacza o 300. Zakłady wirtualne są w porządku, a esport należy do czołówki polskiego rynku bukmacherskiego. 

Aplikacja mobilna: STS wygrywa

Aplikacja mobilna to kolejne zwycięstwo STS, który wyraźnie, naszym zdaniem wyprzedził bukmachera forBET, a także LVBET. Na wstępie tego akapitu warto zaznaczyć, że wszyscy bukmacherzy przygotowali aplikację zarówno na Androida, jak i iOS’a.

Dlaczego więc wygrał STS? Odpowiedź jest prosta: przyjemny interfejs, intuicyjność, a także wiele funkcji – w tym transmisje wideo. Aplikacje LVBET i forBET są również ciekawe, ale jednak przeglądając je, stwierdziliśmy, że czegoś w stosunku do STS tutaj brakuje. W LVBET nie ma chociażby transmisji wideo, a w forBET ich liczba nie zachwyca. Wszyscy bukmacherzy dostarczają w aplikacji zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, czy depozyty i wypłaty – w końcu to podstawa branży hazardowej. Jest też jeden punkt, który łączy wszystkich. Ani STS, ani forBET i LVBET nie zdecydowali się na dedykowane bonusy mobilne, a szkoda, bo to dodatkowa zachęta dla graczy do sięgnięcia po aplikację.

Zakłady na żywo i transmisje: STS wygrywa

W jaki jeszcze sposób można porównać zakłady bukmacherskie online? Legalne zakłady to oczywiście także zakłady na żywo i transmisje wideo. Zwłaszcza ta druga opcja jest coraz chętniej pożądana przez graczy, a poprzez to, niektórzy bukmacherzy mają nad czym pracować. 

Zacznijmy więc od transmisji. Tuta STS bije rywali na głowę. Liczba transmisji jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku forBET. LVBET nie popisał się wcale, bo póki co, nie udostępnił streamingu. 

Zakłady na żywo z kolei są porównywalne u wszystkich bukmacherów. Jeżeli oceniać je przez pryzmat liczby wydarzeń, to oczywiście STS jest liderem, ale w porównaniu zakładów przedmeczowych z zakładami na żywo, popisał się każdy z bukmacherów. Zarówno w STS, forBET i LVBET dostępne są do obstawiania na żywo wszystkie zakłady z oferty przedmeczowej. U każdego wspomnianego bukmachera cała platforma live śmiga wzorowo, a znaleźć można też statystyki na żywo. 

Jak widać, w tym akapicie doczepiliśmy się tylko to transmisji wideo i to one zadecydowały o końcowym rozstrzygnięciu na korzyść STS. 

Metody płatności: Houston mamy… remis

Mamy pierwszy remis! Tak, w kwestii metod płatności nie mogliśmy się zdecydować, którego bukmachera uznać za najlepszego. Dlatego też postanowiliśmy rozdzielić punkty równo i ogłosić remis! Może czas na dogrywkę? Kto wie, jeśli któryś z bukmacherów zaktualizuje dostępne płatności, to wówczas dokonamy weryfikacji naszego werdyktu. 

Każdy z trzech bukmacherów: STS czy forBET czy LVBET nie pobiera dodatkowych opłat, a także nie nalicza prowizji, zarówno przy depozytach, jak i wypłatach. 

W STS wpłacić można szybkimi przelewami, kartami VISA i Mastercard, BLIKiem, Skrillem oraz Netellerem. Minimalna wpłata to złotówka. Minus? Brak Paysafecard.

W forBET wpłacać można chociażby za pomocą przelewów błyskawicznych, a bukmacher udostępnia trzech operatorów. Cieszy, że minimalna wpłata to też złotówka. Dużym plusem forBET jest także szybkość realizacji wypłat.

LVBET w przeciwieństwie do STS i forBET mamy Paysafecard, a także Skrill, Paymenticon, karty płatnicze, przelewy natychmiastowe i BLIK. Znalazł się także mały minus – limit na minimalny depozyt to 10 złotych. Oczywiście nie jest to kwota wygórowana, ale samo słowo “limit” nie brzmi zbyt sympatycznie.

Obsługa klienta: STS i LVBET wygrywają

A jak wygląda obsługa klienta u porównanych przez nas bukmacherów? Dobre zakłady bukmacherskie online to takie, które udostępniają graczom nie tylko jak największe pole do popisu, ale także czuwają nad ich komfortem i bezpieczeństwem. W tym celu zatrudniani są konsultanci, którzy dyżurują na czacie online, skrzynce pocztowej, czy także infolinii telefonicznej – wszystko zależne od bukmachera. Sprawdźmy, jak wygląda to w STS, forBET oraz LVBET.

Na początek pochwalmy każdego z trzech bukmacherów za ciekawy dział FAQ na stronie internetowej, gdzie początkujący gracze mogą znaleźć cenne wskazówki na temat zakładów bukmacherskich, a teraz przejdźmy już stricte do oceny jakości obsługi klienta.

W STS i LVBET konsultanci dostępni są za pośrednictwem czatu online, a także skrzynki e-mail przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Czas oczekiwania na rozmowę nie przekracza zazwyczaj 2-3 minut, co jest naprawdę dobrym wynikiem.

W forBET na konsultanta również nie trzeba czekać zbyt długo. W niektórych przypadkach odpowiadają nawet szybciej, niż STS, czy LVBET, ale niestety jest jeden minus. To on zaważył o tym, że STS i LVBET wygrywają w kategorii Obsługa Klienta. W zakładach bukmacherskich forBET konsultanci pracują od 8:00 do 24:00. Co prawda codziennie, świątki, piątki, czy niedziele. Jednak gracze obstawiający amerykańskie sporty, jak NBA, czy NHL, napotykając problemy w nocy są zostawieni sami sobie.

Strona internetowa: LVBET wygrywa

Strona internetowa jest tym, co ma przyciągać do zakładów bukmacherskich graczy. Pewnie wiele razy czytałeś o różnych sytuacjach i efekcie pierwszego wrażenia. No tak, niektórzy gracze odpalając witrynę bukmachera już wiedzą, czy im się tutaj spodoba, czy też nie.

Jaka jest idealna strona bukmachera? Przede wszystkim miła dla oka, czyli dobrze skrojona wizualnie, a także wygodna. Taka, na której nie ma przesytu grafiki, migających bannerów. Strona bukmachera musi być także funkcjonalna i intuicyjna. Tak, aby gracz nie musiał przez kilka minut szukać dostępnych zakładów, czy przycisku do wpłaty lub zalogowania.

Wszyscy bukmacherzy w Polsce, nie tylko STS, forBET, czy LVBET można powiedzieć, że stanęli w tej kwestii na wysokości zadania. Różnią ich tylko niuanse. I uczciwie musimy przyznać, że te szczególiki zadecydowały, że najbardziej podoba nam się strona internetowa LVBET. To ona, w naszym odczuciu przyciąga najmocniej. Oczywiście, w tym porównaniu gust odgrywa największą rolę. O ile liczba zakładów, czy kursy bukmacherskie są sprawą niepodważalną, to strona internetowa jednemu może się podobać, a drugiego odpychać. Zatem porównanie stron internetowych należy traktować z delikatnym przymrużeniem oka.

Nasz werdykt: STS czy forBET czy LVBET?

Który bukmacher jest najlepszy? STS czy forBET czy LVBET? Nie nam odpowiadać na to pytania. Dlatego też przygotowaliśmy to zestawienie, by porównać i szczegółowo opisać najważniejsze składowe zakładów bukmacherskich. W ten oto sposób dokładnie możesz sprawdzić mocne, jak i słabe strony każdego z zaprezentowanych przez nas bukmacherów. Będziemy zadowoleni, jeśli nasz tekst chociaż w drobnym stopniu ułatwił Ci podjęcie decyzji, gdzie zagrać, jeśli wyboru chciałeś dokonać właśnie pomiędzy tymi trzema bukmacherami.