Najlepsze kody promocyjne – Zakłady Bukmacherskie 2022

5 (100%) 3 votes

Zakłady Bukmacherskie: W tym celu proponują dla nowych klientów kody promocyjne, które gwarantują atrakcyjne bonusy na start. Sprawdź w naszym artykule, które kody bonusowe są najlepsze.

Zakłady Bukmacherskie – Najlepsze kody promocyjne

Legalny bukmacher Nasza ocena zakładów bukmacherskich online Kod promocyjny

STS
⭐⭐⭐⭐⭐⭐ STSMAX

Fortuna
⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Uzyskaj kod promocyjny Fortuna

Betclic
⭐⭐⭐⭐⭐⭐ BETPLMAX

LVbet
⭐⭐⭐⭐⭐ BEST20

forBET
⭐⭐⭐⭐⭐ Uzyskaj kod promocyjny Forbet

PZbuk
⭐⭐⭐⭐⭐ PZMAX

W poniższej tabeli zamieściliśmy najlepsze według nas kody promocyjne do legalnych bukmacherów. Zobacz jaki bonus na start możesz otrzymać z konkretnym kodem. Kody promocyjne i bonusy bukmacherskie na start to jedno. Warto jednak zwrócić także uwagę na oferty bukmacherów, czy inne promocje bukmacherskie. 

Jakie są najlepsze bonusy bukmacherskie?

Najlepsze bonusy bukmacherskie w dużym skrócie to takie, które gwarantują jak najwięcej dodatkowej kasy, a jednocześnie posiadają proste warunki otrzymania i obrotu środkami bonusowymi. 

Legalni bukmacherzy oferują najczęściej bonusy na start w postaci podwojenia pierwszej wpłaty, zakładu bez ryzyka (cashback), czy darmowego zakładu (freebet). Promocje bukmacherskie są naprawdę różne i jest w czym wybierać. Warto jednak zapoznać się z ich szczegółami, zanim zdecydujesz się na sięgnięcie po którąś z nich.

W jaki sposób działa kod promocyjny i gdzie go użyć?

Kod promocyjny ma taką samą zasadę działania dla wszystkich bukmacherów. Jego zadaniem jest podwyższenie pakietu powitalnego, czyli bonusu na start dla nowego klienta bukmachera. Podaje się go podczas tworzenia konta gracza. Warto zadbać, aby podany przez Ciebie kod promocyjny był aktualny. Na naszej stronie znajdziesz na bieżąco sprawdzane kody promocyjne, zatem o ich poprawność nie musisz się obawiać.

STS Kod Promocyjny – STSMAX 

Bukmacher STS przygotował trzy bonusy powitalne dla każdego nowego klienta. Jeśli zarejestrujesz się w tych zakładach bukmacherskich, to STS podwoi Twoją pierwszą wpłatę – maksymalnie do 1200 złotych. Ponadto za weryfikację tożsamości otrzymasz darmowy zakład na kwotę 25 złotych. Jeśli lubisz ryzyko, to w razie niepowodzenia bukmacher odda Ci także 20 złotych na Betgames.

Kod Promocyjny STS

 

Zakłady Bukmacherskie Betclic

Betclic Kod Promocyjny – BETPLMAX

Bukmacher Betclic przygotował tylko jeden bonus powitalny, ale trzeba przyznać, że oferta też, jak w przypadku STS robi wrażenie. Jest to cashback, czyli zakład ubezpieczony. Jeżeli nie trafisz swojego pierwszego zakładu, nie musisz się smucić, bowiem Betclic odda Ci nawet 500 złotych.

Betclic Kod Promocyjny [auto_last_update format="Y" before=""]: ** BETPLMAX **

Zakłady Bukmacherskie LVBET

LVBET Kod dla nowych klientów – BEST20

W LVBET jako mnożnik kursów otrzymać możesz 1500 złotych jeżeli dwa razy doładujesz konto. Ponadto czeka na Ciebie darmowy zakład o wartości 20 złotych. Jeśli jesteś kibicem piłkarskim i posiadasz karnet na mecze jednej z drużyn, współpracującej z LVBET, to zgarniesz także 50 złotych na zakłady bukmacherskie.

LVBET Kod Promocji [auto_last_update format="Y" before=""]: **BEST20**

Zakłady Bukmacherskie forbet

forBET Kod Rejestracji

W forBET pakiet powitalny to 2000 złotych. Wszystko uzależnione jest od dokonania trzech depozytów, za które kolejno możesz zgarnąć maksymalnie: 100% do 1000 złotych, 75% do 500 złotych oraz za trzeci 50% do maksymalnych 500 złotych.

forBET Kod Promocyjny [auto_last_update format="Y" before=""]: 2000 zł na start!

Zakłady Bukmacherskie fortuna

Fortuna Kod Promocyjny

W Fortunie 1000 złotych to bonus powitalny od pierwszego depozytu, jeśli spełnisz określona warunki obrotu. Za 100 złotych możesz maksymalnie postawić zakład ubezpieczony i jak nie trafisz, Fortuna odda kasę. Do tego dochodzi 20 złotych jako freebet.

Fortuna Kod Promocyjny

Zakłady Bukmacherskie pzbuk

PZBuk Kod Bonusowy 

W PZBuk dla nowych graczy przygotowany został freebet 50 złotych, a także 20 000 punktów programu lojalnościowego w gratisie. Co można zrobić z tymi punktami? Wymienić od razu na bonus, albo zbierać dalej. 

>> PZbuk Kod Bonusowy [auto_last_update format="Y" before=""]: Darmowy zakład 50 złotych <<

Jak wyglądają warunki obrotu bonusem?

Bukmacher przy każdym bonusie określa jego warunki obrotu. Warunek obrotu to rzecz, którą musisz spełnić, aby wypłacić pieniądze przyznane dzięki bonusowi bukmacherskiemu. Wśród najpopularniejszych warunków obrotu wyróżnia się:

 • Wymagany obrót (np. dwa razy, trzy, cztery, pięć itp.)
 • Kupony zaliczające się do obrotu (np. pojedyncze, akumulowane)
 • Minimalna stawka kuponu lub zakładu (np. kurs łączny min. 2.00, każde zdarzenie min. 1.30)
 • Czas na obrót (bezterminowo, 30 dni, 90 dni itp.)

Bonus na start to nie wszystko, są też inne promocje bukmacherskie

Bonus powitalny przeznaczony jest dla nowych graczy, ale jeśli masz już konto w jakiś zakładach, albo je założysz, to możesz też załapać się na inne promocje bukmacherskie. Jest ich całkiem sporo, a większość ofert poniekąd pokrywa się pomiędzy poszczególnymi legalnymi bukmacherami. Na co możesz zatem liczyć? Spójrz poniżej.

Dodatkowe freebety

Bukmacherzy lubią obdarowywać graczy darmowymi zakładami. Freebet oprócz rejestracji możesz otrzymać także, jeśli wyrobisz określony obrót na aktualnie trwającą promocje. Promocje te pojawiają się najczęściej przy okazji wielkich imprez, jakimi są Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, czy Igrzyska Olimpijskie.

Zakłady bez podatku

Kody promocyjne nie są potrzebne do zakładów bez podatku, ale fajnie jeśli jakiś bukmacher zaproponuje, że możesz wygrać 12% więcej, niż u innych. Zakłady bez podatku oferowane są tymczasowo, na z góry określony okres. Na jakie sporty i rozgrywki się pojawiają? Z tym bywa różnie. Zależy od tego, na co tak naprawdę ochotę ma bukmacher. Zdarza się też, że zakłady bez podatku dostępne są tylko w aplikacji bukmacherskiej.

Wyższe wygrane

Kto nie lubi dużych wygranych? Znasz taką osobę? My nie. Bukmacherzy regularnie promują się też poprzez powiększanie wygranych. Może dziać się to na różne sposoby:

 • Super oferta – promocja podwyższająca kursy na najciekawsze wydarzenia dnia
 • Zakłady akumulowane – bukmacherzy przyzwyczaili graczy do procentowego podwyższania wygranych dla zakładów akumulowanych. Istnieje prosta zależność, im więcej zakładów na jednym kuponie, tym większy bonus do wygranej.
Zakłady Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie

FAQ – Zaklady Bukmacherskie 

 • Gdzie znajdę najlepsze kody promocyjne bukmacherów?

Kody znajdziesz na naszej stronie. Możesz na bieżąco sprawdzać, jakie bonusy bukmacherskie są dzięki nim dostępne.

 • Czy kod promocyjny można wykorzystać kilka razy?

Niestety, ale nie. Użycie kodu możliwe jest tylko jeden raz.

 • Gdzie wpisać kod bonusowy, zwany też promocyjnym?

Kod promocji, bonusowy, czy promocyjny – każda nazwa jest poprawna, a pojawia się nawet określenie rejestracyjny – dlatego, że możesz go wpisać właśnie podczas rejestracji

 • Czy kod coś kosztuje?

Nie. Kody są darmowe i mają zachęcić graczy do rejestracji w konkretnych zakładach bukmacherskich, dzięki powiększeniu oferty powitalnej

 • Czy w Polsce są zakłady bez podatku?

W standardowej ofercie zakładów bukmacherskich nie, ale regularnie pojawiają się promocje bukmacherskie, gwarantujące grę bez podatku.